Přihlášení

Tatry se splitem a ušákem
Napsal uživatel M.i.X   
Čtvrtek, 20 Duben 2006 17:42
ICQ - 6.4.2006 16:20:
M.i.X: hoj konu! neberes telefon :-) ... nebo mam jiny cislo :o)
Matthews: mas dobre ale mel sem tu lidi
M.i.X: Co delas tenhle vikend?
Matthews: zatim nic konkretniho
M.i.X: Mas kam dat psa?
Matthews: ne
M.i.X: mas!

Celý článek...
 
Vrátná kite a freeride
Napsal uživatel XarlieN   
Středa, 26 Duben 2006 21:00
INTRO: Pokaždé když vcházím do nějaké SPORT prodejny, nemůžu si nevšimnou jistých vlahých záblesků v očích majitelů (občas i nějaká ta slina ukápne). Pomalu a jistě mi to ale dochází. Já jsem pro ně prostě DOBREJ KŠEFT. Sice si nepotrpím pravidelně na nejmódnější střihy, ale matroš který různě zlikviduji/poztrácím já, psi, nebo jiný živel by nešel na prstech ruky spočítat. Letos už jsem doufal, že se obejdu bez nutného upgrade, ale goráčové, ani ne rok staré rukavice již nyní dělají radost nějakému slovensky hovořícímu kolegovi. Holt se jim na rantlu u spodní stanice kabinkové lanovky na VRÁTNÉ asi nelíbilo. Zas na druhou stranu mi docela sluší skoro nové brýle RUDY PROJECT, které se osamoceny válely v údolí pod jedním z kotlů. (právoplatnému majiteli samosebou rád navrátím, pokud se ale ozve včas a já je nestihnu stratit)

Celý článek...
 
Skálolezení .. letos prvně
Napsal uživatel Matthews   
Neděle, 16 Duben 2006 23:24
Zimy už bylo dost usoudila IFa a Matthews, a vyrazili za teplem. Dorazili do Štramberku a chvili pěkně řádili na štramberském vápenci.
Celý článek...
 
Ala Via de Peros
Napsal uživatel Matthews   
Úterý, 28 Březen 2006 18:51
Chcete zážitky důchodců a jiné zvěře? Tady je máte. Kalda jako důchodce oslavil 19.3.  třetí narozeniny ..dodatečně gratulujeme! Matthews jako zvíře mu dal dáreček a vzal ho sebou do španěl. To, jak si to tam užívali nelze dokumentovat jinak než fotkami, ale to má ještě čas do další pětiletky.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 7 z 14

Anketa

Kolik dětí se narodilo ve Snowwave v roce 2012
 

Kdo tu je

Právě připojeni - hostů: 22 

Statistika

Členové : 17
Obsah : 56
Odkazy : 19
Počet zobrazení článků : 295395
© 2006 SnowWave - geared by Joomla!, powered by hostime.cz, designed by itx.cz - (W3C XHTML/CSS validní, rychlostní report) feed-image RSS