Přihlášení

Kalamita na vlastní pásy
Napsal uživatel Martin Fuchs   
Pondělí, 13 Březen 2006 10:30
Kalamita na vlastní pásy

Zelená vlna hlásí: "Celé území republiky postihla sněhová kalamita. Na Liberecku je na některých silnicích až půl metru sněhu. Silničáři marně bojují se závějemi a sněhovými jazyky..."

Situace si žádá radikální přístup. Vstanu v 7 ráno, sáhnu do skříně pro split-board, nasednu do svého Chevroletu Silverado a pálím to po liberecké dálnici vstříc prašanovému ráji.


...to je samozřejmě vysněná utopie. ( ta 7má ráno je "pouze utopie").
Takže znovu:

Vstanu v 10 :-) Za sklem na parapetu závěj do půlky okna - normálně tam vídám kytky. Senu do expres-busu do Liberce a jedu se na to podívat. Od sociála on-board uplynulo sice 8 let, ale některé věci prostě zůstávají. Navíc ten bus jezdí za pade a schroupne tu dálnici za hoďku zatímco našinec zízá na klipy a popíjí kávičku.
Liberec je geniální město protože na sjezdovku jede tramvaj. Ale vleky jsou pro lamy (tím chci říct, že nejsou pro sociály ani po 8mi letech) a tak lámu prkno na 2 poloviny, lepím pásy a tradá nahoru na Ještěd. Na Chevy-truck si budu muset asi ještě počkat (tak do přespříštího života) ale toho splita už mám. Sice je to takový prototyp á la kutil Tim ale funguje. A taky působí trochu jak lítací talíř na parkovišti u Hypernovy. Což jenom potvrzuje tezi, kterou razí Annie:

"Ty stejně děláš všechny ty blbosti jen proto, aby ses moh předvádět."

Zbytek něchť promluví těch pár špatných fotek. Dírková komora v mobilu má přeci jen k foťáku hodně daleko. Ovšem prašan po kolena a atmosféru stejně žádný foťák nesejme ...

Image
kalamita v  Praze
tramvajová zastávka na Žižkově


Image
 to není freeride ale autobusák v Liberci :-)

Image
naučná stezka :o)

Image
zátiší s puklinou

Image
peřinka

Image
prašanu tuny!

Image
transformer

Image
ťap ťap


 

Anketa

Kolik dětí se narodilo ve Snowwave v roce 2012
 

Kdo tu je

Právě připojeni - hostů: 24 

Statistika

Členové : 17
Obsah : 56
Odkazy : 19
Počet zobrazení článků : 295398
© 2006 SnowWave - geared by Joomla!, powered by hostime.cz, designed by itx.cz - (W3C XHTML/CSS validní, rychlostní report)