Přihlášení

Skálolezení ... letos podruhé
Napsal uživatel Matthews   
Úterý, 01 Srpen 2006 20:24
V porovnání s některými novomanželi je trapné o tomhle počinu psát, ale my si to užili a to hlavně proto, že jsme nedali na naše meteorology.

Image

Xarlieho soustředěný výkon

Značně omlazené jádro SW s Rosťou jako řidičem vyrazilo směr Kružberk.

Složení X, miniX, Rosťa, Kačka a Matthews s Kaldou slibovalo nejednu zábavnou situaci. Už během cesty díky nadrženosti některých řidičů miniX radši usnul a Kalda zavrtal halvu do báglů s matrošem, aby se na to nemusel dívat.

Příjezdem pod skálu jsme zvýšili populaci lezců dvojnásobně, což nám slibovalo nehynoucí slávu a volnost ve výběru nám tak známých cest, které slezeme a nerušeného oku - kování toho o čem si můžeme "zatím" jen zdát.

Nástup na 6 se nám vyvedl, leč nás taky totálně odrovnal. Jak známo, kdo leze s baťohem na hrudi ( tedy spíš pod hrudí ) bez patřičného svalového obalení vysoko nevyleze .. maximálně daleko doleze = hospoda byla naštěstí jen 100m. No nebudu předbíhat. Slezli jsme další 2 cesty a pak se vrhli na "Zrcadlo". Do půlky jsme to nějak dotáhli až k slaňáku a pak to zkusili lézt cestou. Museli jsme si přiznat, že na to ještě tak úplně nemáme a vyčerpaní jsme se odplazili do již dříve zmiňované hospody.

Vydatnou krmi jsme proložili stolním fotbálkem, kde hlavně exceloval miniX. Na to, že neviděl co se nad jeho hlavou děje, kroutil těmi dvěmi prostředními řadami tak výborně , že zabránil úplně všemu a to ať už soupeři nebo spoluhráčům.

No a abychom neodjížděli s prázdnou tak jsme si dali ještě 4ku a 5ku a mazali domů s krásnými červánky v zádech.


Image

Rosťův drtící závěr

Image

Cesta ke Zrcadlu


Image

Zrcadlo
 

Anketa

Kolik dětí se narodilo ve Snowwave v roce 2012
 

Kdo tu je

Právě připojeni - host: 1 

Statistika

Členové : 17
Obsah : 56
Odkazy : 19
Počet zobrazení článků : 291349
© 2006 SnowWave - geared by Joomla!, powered by hostime.cz, designed by itx.cz - (W3C XHTML/CSS validní, rychlostní report)