Přihlášení

Vánoční pojezd
Napsal uživatel XarlieN   
Pondělí, 26 Prosinec 2005 23:27
Za devatero lesy, devatero horami, devatero kadibudkami .. atd atd atd ... Prostě jsem vyjímečně vyrazil pojedzit na klasický svah s vlekem (kdo mě zná ví, že už se věnuji v podsatě jen snowkitingu). Aby těch zázraků bylo moc najednou, vyrazil jsem s LYŽAŘEMA!?!?! udělat kšeft Figurovi na Praděd. Původní záměr sice bylo vyrazit na Karlov, ale místní vlekaři prostě nemají rádi peníze a tak i když byly geniální sněhové podmínky, nejezdili vleky v celém Karlově.

pc240138.jpg
Mha přede mnou, mha za mnou ...

Počasíčko na Hvězdě vypadalo fajn, a 3metrové hradby kolem parkoviště věštily absolutní dostatek sněhu. Po lidech ani stopa, takže se začínal rýsovat velmi kvalitní pojezd. Výjezdem v 10:00 jel jen jeden poloprázdný bus, takže jsme byli nadržení jak stepní kozy. Bohužel radost zkalila mlha hustá tak, že i Rákosníček by vytáhnul kudlu, ale ostatní podmínky byly super. Další trošku negativní záležitost bylo zjištění, že jede jen Céčko a Velký Václavák. Zblblí názvem "Velký Václavák" jsme vyrazili na VV (pro rýpaly: ANO, UŽ SE SAKRA NEPAMATUJU JAK SE TY SVAHY U FIGURY JMENUJOU!) Ten kdo ví jak ten svah vypadá se už teď jistě potutelně usmívá a nám po delším pochodu v mlze a dvou jizdách bylo jasné, že šlapeme zpět.

Céčko poskytovalo konečně sklon pro nás "drsňáky", takže jsme se rozhodli zůstat. Já bohužel po těch třech letech snowkitingu jsem si na své fošně zvící 185cm (úhly 38/35) připadal tak nějak divně oproti minulé verzi 171 (úhly 15/5), obzláště když mlha zhoustla a začlo fučet 13-17m/s se sněhem. Nahoře jsem viděl leda tak bílou stěnu, neboť SMITHY se mi jaksi nevejdou pod přilbu, a tak bylo pár zábavných tlam stylu "hele ona tam asi fakt byla mulda". Klasicky jsem se nechal vyprudit a chráněná krajinná oblast poznala pár nových výrazů.

Naštěstí jsem po oár jizdách oběvil dole krásný FR terén a tak jsme pooral co se dalo. Pláňkaři nestíhali ani na FR lyžích takže zas SNB zvítězil. Jedzili jsme sice jen něco přes dvě hoďky, ale i tak toho bylo dost. Autobus jsem zdržel simulací hledání peněženky, aby i plaňkoidní saláti mohli odjet se mnou dolů (jeden měl bohužel klíče od auta) Nakonec tedy vše dobře dopadlo. Zazvonil zvonec ...

P.S.: fotky jsme kašlali tak aspoň něco ze závěrečného oslavného tance.

pc240144.jpg
člověk a plaňkaři

pc240142.jpg
plaňkař č.1

pc240145.jpg
plaňkař č.2

pc240146.jpg
homo sapiens
 

Anketa

Kolik dětí se narodilo ve Snowwave v roce 2012
 

Kdo tu je

Právě připojeni - hostů: 6 

Statistika

Členové : 17
Obsah : 56
Odkazy : 19
Počet zobrazení článků : 296056
© 2006 SnowWave - geared by Joomla!, powered by hostime.cz, designed by itx.cz - (W3C XHTML/CSS validní, rychlostní report)