Přihlášení

... máš to za sebou, přišlo to tak ... - UPDATED
Napsal uživatel XarlieN   
Neděle, 27 Listopad 2005 22:22

pozn. autora: pomalu a jistě, se ze SnowWave začíná stávat můj osobní weblog. Ne že by mi to nějak vadilo, ale doufám, že se zvířata probudí z letargie a taky napíšou něco co bude mít hlavu, patu, ledvinu a možná i nějaké to video.

Tak a je to doma ! První snowkiting v sezóně 2005/2006 je za mnou!!!

Odehrál se v Koločově, což je malebná víska za Vítkovem (620m/n.m). Místní obyvatelstvo asi ještě teď po večerech u petrolejek spekuluje o UFU. Sněhové podmínky byly od 10cm do 15cm, ale naštěstí pod tím hustá tráva, takže prkno žije. Sice to občas vypadalo jako že jsem tam od toho abych tam ten sních odklidil, ale co .... šak to ten vítr zas zafouká. :-) Jo a mimochodem jsme si jaksi zapoměl na bar namontovat brzdu, tak to bylo trošku peprnější.

Dokonce jsem si i dvakrát skočil, ale jsem z toho po tom létu dost vyhukaný, tak než se zrakvím, se zkusím toršku lépe rozjezdit. Tak a pokračování je na VÁS!

Bohužel jsem byl sám a to se špatně fotí (ti všímavější si asi všimli že fotky tu nejsou), tak jsem aspoň prohrábl harddisk a sestřihl pro Vás menší videjko z minulé sezóny 2004/2005.

UPDATE: tak a a dnes jsem tam byl ještě jednou. Jsem totálně hotový, ale šťastný jak malý dítě. Fotky určitě napoví (i když jak je známo, kdyz mi to jede a skáče, tak se nikdo neobtěžuje fotit. Klokočov patří k těm nejlepším revírům kde jsme zatím jezdil. Terén je tam členitější, a našinec si tak užije víc zábavy než na nějaké rovince.

img_1014.jpg

Čikas jede.

img_1015.jpg

Čikas letí.

img_1037.jpg

XarlieN jede.

img_1043.jpg

Lukáš jede.

 

Anketa

Kolik dětí se narodilo ve Snowwave v roce 2012
 

Kdo tu je

Právě připojeni - hostů: 9 

Statistika

Členové : 17
Obsah : 56
Odkazy : 19
Počet zobrazení článků : 296060
© 2006 SnowWave - geared by Joomla!, powered by hostime.cz, designed by itx.cz - (W3C XHTML/CSS validní, rychlostní report)