Přihlášení

Řecko 2005 - aneb rodinná dovolená
Napsal uživatel XarlieN   
Pondělí, 07 Listopad 2005 17:08

To, že by nějaké zvíře ze SnowWave vyrazilo v létě k moři se válet a nic nedělat, není v podstatě představitelné. Ale jelikož stárneme a vůbec měkneme (jj i TY!), tak se holt zázraky dějí.

img_0578.jpg 

Já osobně bych moře snesl jedině s prknem na nohách a kitem nad hlavou, ale finanční situace jaksi neumožňuje toto splnit. Ale co se nestalo. Moji rodinku odsponzoroval štědrý strýček, který sám nakonec výpravu na Zakynthos odpískal a mě donutil jet místo něj.

I sebral se starý mrský XarlieN a jel pokritizovat vedro a Řecko. Po příletu mě překvapilo milé teplé počasí (byla polovina září) ... prostě žádné extrémní vedra. Odvezli nás z letiště do poměrně solidního hotelu, nafasovali jsme pokoj s výhledem mimo rušné ulice, prostě paráda. Seděl jsem na posteli a začal být nervózní, že nebude co kritizovat, v tom se ozval z pod pokoje drsný rachot - nafasovali jsme cimru nad hotelovým čerpadlem. Večer jsem zjistil, že výhled do tichého dvora se mění ve výhled na LIVE performanci Elvis po 40ti letech, která mě trápila každý druhý den do cca 1:30. To by ještě šlo nějak po pár pivech na večer vychroupat, ale budíček místní bandou kohoutů ve 4:00 byl závěrečný hřeb do mé rakve. Konečně jsem se tedy dostal do svého živlu a kritizoval do aleluja (nehledě na špínu na 300m vzdálené pláži, otravné Řeky, co na Vás chtějí jen vydělat atp.)

Tak by to fungovalo snad celých 10 dnů, kdybych nedostal geniální nápad zapůjčit motorku. Jelikož na skůtru jezdí v Řecku snad i batolata, tak jsem si řekl, že budu drsňák a sáhnu po něčem, co odpovídá mé postavě. Kawasaki 125ccm pro začátek stačila a já natěšený jak malý kluk (na mašině jsem seděl pořádně asi před 12ti lety a pak 2 minuty na MIXově) jsem odpálil s krásnou ženou za zády na vyjížďku po ostrově. Pro rýpaly - šlo o mou právoplatnou manželku.

img_0588.jpg 

A jak jsem tak jezdil po krásách ostrova, cizince a komerční řecké okradače nepotkávaje, začal jsem na tu dovolenou měnit názor. Dokonce jsem tak nalomený, že bych Vám ji i doporučil, ovšem jeďte tam se spacákem, půjčte si mašinu a užijte si to jako já ty dva dny v sedle. :-)

img_0613.jpg

Pro takové panorama žiju. 

img_0839.jpg

Kuk.

P.S.: a jelikož z Vás nevypadlo dlouho žádné pořádné video, tak TADY MÁTE !

 

Anketa

Kolik dětí se narodilo ve Snowwave v roce 2012
 

Kdo tu je

Právě připojeni - hostů: 4 

Statistika

Členové : 17
Obsah : 56
Odkazy : 19
Počet zobrazení článků : 296064
© 2006 SnowWave - geared by Joomla!, powered by hostime.cz, designed by itx.cz - (W3C XHTML/CSS validní, rychlostní report)