Přihlášení

SW Dušičky aneb skoro komplet
Napsal uživatel Snowwave   
Čtvrtek, 03 Listopad 2005 14:44
Někdo to musel začít. M.i.X. zamluvil chatu a skoro celá wejva se sjela na jedno místo v jednom čase.

Tak fotky už jsou nějeké u Bikera na webu a teď už jen napsat nějaký ten report :) Takže asi to uděláme tak , že někdo začne a pak si každý zvolí barvičku a bude komentovat přidávat psát a dělat jiné skopičiny :)

 

Nájezd byl už ve čtvrtek a vypadal velice zábavně. Z Ov vyrážel Karel s Markétou v jejich novém autě ( dále jen Samuraj) na kterém z koncovek sítila jen pravá brzda. Pořešil to blikačkami od Bikera. Pak Biker, Zuzik a Matt s Kaldou. Z Op varzil X s Boženkou a těžkým srdcem ( opustili dočasně všechny své domácí mazlíčky). Z Pha vyrazil M.i.X a Ennie v ovci a separé pak RoZ, která přisedla v Olmiku ke Kozovcům ( Koza a IFa) aby pak pokračovali spolu. Tak v tomto počtu jsme se dotrousil postupně na Chatu Lopata kde se Kalda zapsal nezapomenutelně svým příchodem.

Celou dobu Matt tvrdil chataři, že přijede malý a hodný pes. Vše by prošlo, kdyby při vítání nestál chatař za míchačkou, kterou Kalda vehementně vyštěkával. Radši zalezl do chaty, asi aby nepřišel k úhoně. Pak jsme se pěkně sjeli a do 3:30 jsme klábosiili ve spodní společenské místnosti.

V pátek nad ránem ( cca. 9:30) jsme vyrazili směr Sulovské skály  s předpokladem, že to je asi 50 km. No šeredně jsme se mílili ... bylo to 100 a celá cesta nám trvala skoro 2 hodiny :). Hned ve vesnici se vytočil Koza, protože místní drbna s papírkem od starosty na něj vyběhla až zaplatí za parkování na placeném "NEHLÍDANÉM" PARKOVIŠTI - což je a asi bude nezpevněný okraj silnice :)))) Pak někdo řval na Matta, že Kalda má být na vodítku  i s náhubkem, a že nás v horách někdo zkásne o 500 Sk. Přivítání na, které jsme se těšili :(

Krátká procházka ke skalám v naprosto nádherném prostředí a božském počasí učarovala všem ... viz Biker foto!! A když to znásobíte pohodovou atmosférou a velkým kamarádstvím  tak se dostane tam kam mi všichni - hodně blízko NIRVÁNY  :) opravdu takových dní člověk moc nezažije.

 

Anketa

Kolik dětí se narodilo ve Snowwave v roce 2012
 

Kdo tu je

Právě připojeni - hostů: 3 

Statistika

Členové : 17
Obsah : 56
Odkazy : 19
Počet zobrazení článků : 296054
© 2006 SnowWave - geared by Joomla!, powered by hostime.cz, designed by itx.cz - (W3C XHTML/CSS validní, rychlostní report)